Najlepiej sprzedających się produktów

 

Dmuchawa membranowa EsoAir Enviro 60 do oczyszczalni ścieków

 
717.60 zł z VAT

dmuchawa membranowa Secoh EL-S-60

 
862.80 zł z VAT

Dmuchawa membranowa Air Mac DB60

 
795.60 zł z VAT

Dmuchawa membranowa Hiblow HP60

 
856.80 zł z VAT

Dmuchawa membranowa YASUNAGA LP-60HN

 
864 zł z VAT

Membranowa dmuchawa Alita AL 60 do ścieków bytowych

 
856.80 zł z VAT

Komentarze

BOGE sprężarki sprzedaż kompresory boge online w Polsce

Firma BOGE Kompresory Ltd. jest tradycyjne niemieckie potrawy pana sprężarek.

 

Od teraz możesz w Polsce porządku sprężarki boge internetowych w naszym sklepie internetowym w www.kompresory-osuszacze-filtry.pl

 

BOGE: Sprężarki i sprężonego powietrza dla najbardziej wymagających

 

Sprężarki śrubowe, sprężarki tłokowe, smarowany olejem lub bezolejowe, kompletne systemy lub osoba - BOGE serwująca różnorodne wymagania i najwyższe standardy. Precyzyjny i świadomy jakości. Efektywnego rozwiązania systemowe dla sprężonego powietrza do powoływania różnych branżach: przemyśle spożywczym, np. w przemyśle stalowym, przemysł tworzyw sztucznych, takich jak firmy farmaceutyczne.

Z doświadczeniem ponad 100 lat, BOGE jest jednym z najstarszych producentów sprężarek w Niemczech. I liderem. Około 550 wysoko wykwalifikowanych pracowników postrzegają siebie odpowiedzialny, wraz z kierownictwem firmy na rzecz rozwoju produktu według najnowszych ustaleń naukowych. Niskie tolerancje produkcyjne, jakość materiałów i osiągnięcia optymalnej wydajności i niezawodności. Powodzenia uprawy.

Niedz sprężarki i sprężonego powietrza przez Boge w ponad 120 krajach, którzy zadowolonych użytkowników. Specjalne filtry i suszarki, indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta sprzętu kondensatu zarządzania obejmuje zakres standardowych produktów.W tej chwili nie ma żadnych komentarzy.
 

Dodaj komentarz


Nazwa:

Nazwa:


Komentarz:


 

Kompresory BOGE online w Polsce