Kompresor kupić w Polsce. Kompresory, sprężarki sklep sprężarka dmuchawy membranowe osuszacze sprężonego powietrza, filtry na sprzedaż, pompy Polska


Najlepiej sprzedających się produktów

 

Dmuchawa membranowa EsoAir Enviro 60 do oczyszczalni ścieków

 
717.60 zł z VAT

dmuchawa membranowa Secoh EL-S-60

 
862.80 zł z VAT

Dmuchawa membranowa Air Mac DB60

 
795.60 zł z VAT

Dmuchawa membranowa Hiblow HP60

 
856.80 zł z VAT

Dmuchawa membranowa YASUNAGA LP-60HN

 
864 zł z VAT

Membranowa dmuchawa Alita AL 60 do ścieków bytowych

 
856.80 zł z VAT

O firmie

Nasza firma wykonuje instalację i serwis sprężarek, dmuchaw, suszarki, filtry, akcesoria do sprężonego powietrza i akcesoria do sprężonego powietrza i gazu tłoczni i sprężonego powietrza.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie sprężonego powietrza, wentylacji, systemów transportu pneumatycznego, kontroli oraz wyższego poziomu kontroli i tłoczni. Dostawa obejmuje do wnętrz i projekt i sprężarek, dmuchaw, sprężarek i stacji chłodzenia. Oferujemy również stacje sprężarek pod klucz, projekt rozwoju dozowanie sprężonego powietrza oraz dokumentacji projektowej.

Używamy pomoc w wyborze rodzaju i marki sprężarki i oczywiście pomóc w zapewnieniu finansowania. Następnie wykonać rozruch i przeszkolenie operatora.

Oferujemy 12-godzinną obsługę i dostawę części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do sprężarek, dmuchaw, pomp próżniowych, suszarek pneumatycznych i akcesoriów powrotem w powietrze. Dostarczamy i usługi, a następnie przez wszystkich sprężarek (sprężarki śrubowe, sprężarki tłokowe, warsztat Sprężarki przemysłowe kompresory, hobby kompresory, profesjonalne kompresory, Olej wstrzykuje sprężarki bezolejowe sprężarki odśrodkowe, wielostopniowe, kompresory, sprężarki procesowe), korzenie dmuchawy i pompy próżniowe, akcesoria dla sprężonego powietrzaosuszacz sprężonego powietrza (chłodzenie - kondensacja, membrana, adsorpcja), zbiornik ciśnieniowy, separator oleju kondensatu, odwadniacze, schładzacze, cyklony, filtry i wkłady filtrów, rekuperatory, bluzy, generatory azotu - Rozwój, sprężone miernik powietrza, mierniki punktu rosy i przemysłowe pneumatyczne narzędzi. Sprzedajemy również używane i zabytkowe sprężarki.


 

Kompresory BOGE online w Polsce